114. Portrét dívenky
Autor: Hans Alexander Brunner
(1895 Vídeň, Rakousko - 1968 Vídeň, Rakousko)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno v blondel rámu.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1930
Šířka: 48 cm, výška: 64 cm, rámování: 74 x 58 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč