23. Kompozice v zelených tónech

Autor: Jan Hísek
(1965 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1981
Šířka: 81 cm, výška: 61 cm, rámování: 64 x 84 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.10.2022 19:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč