159. Čištění strojů
Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 31 cm, rámování: 58 x 73 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč