161. V pekárně

Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 30 cm, rámování: 66,5 x 80,5 cm

Konec dražby: 19.06.2019 22:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč