163. Skládání chleba

Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 74 cm, výška: 45 cm, rámování: 73 x 100 cm

Konec dražby: 19.06.2019 22:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč