28. Interiér světnice
Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na kartonu, datace: 1955
Šířka: 22,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 43 x 33,5 cm
Konec dražby: 07.12.2017 18:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč