Senoseč

Autor: Franz Hausmann
(1856 Německo - 1937 Německo)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1923
Šířka: 67 cm, výška: 51 cm, rámování: 64 x 80 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč