38. Knírač

Autor: Šárka Radová
(1949 Praha)

k zavěšení, datováno a signováno zboku
Datace: 1974
Šířka: 26,5 cm, výška: 33 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:24 SELČ

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 14d 15h 22m 43s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
3 500 Kč19.9.2022 19:02:09