28. Odpočinek ve stínu stromu - "Lvi v kleci"

Autor: Raimund Mosler
(1886 Kateřinky, Opava - 1959 Wiera, Německo)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 76 cm, výška: 62 cm, rámování: 73 x 87 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:18 SELČ

Aktuální cena: 6 000 Kč

Zbývá: 14d 15h 36m 32s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
6 000 Kč26.9.2022 10:37:44
5 500 Kč19.9.2022 19:01:40