28. Odpočinek ve stínu stromu - "Lvi v kleci"
Autor: Raimund Mosler
(1886 Kateřinky, Opava - 1959 Wiera, Německo)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 76 cm, výška: 62 cm, rámování: 73 x 87 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč