32. Dům u řeky

Autor: Charles Cerny
(1892 Praha - 1965 Paříž, Francie)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 37 x 30 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:20 SELČ

Zbývá: 13d 14h 32m 47s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč