32. Dům u řeky
Autor: Charles Cerny
(1892 Praha - 1965 Paříž, Francie)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 37 x 30 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč