93. Zimní alej

Autor: František Kaván
(1866 Víchovská Lhota - 1941 Libunec)

signováno vpravo dole, na reversu razítko Ústředního sekretariátu Družiny českosl. váleč. poškozenců sídlem v Praze. Konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen. Nově rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 64 x 77 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč