81. Portrét
Autor: Ch. Breuil
( )
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1968
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 31 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč