380. U jezírka
signováno vpravo dole
Šířka: 26 cm, výška: 17 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.07.2019 18:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč