83. Luciamorgon

Autor: Kjell Sundberg
(1950 )

signováno vlevo dole a na reversu, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 36 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč