Dolina

signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 52 x 72 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 29.11.2021 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč