136. Konvolut grafik
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, konvolut grafik - 2 kusy
Technika: litografie na kartonu, datace: 1967
Šířka: 19,5 cm, výška: 14 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč