Mostek

Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 9/200, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 50 x 54 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč