Slatina

Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1962
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 51 x 61

Konec dražby: 09.06.2020 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč