38. Panna Marie s ježíškem - Maria SS. del lume

Polychromovaná, zlacená dřevořezba stojící Madony s dítětem v náručích, v druhé ruce držící dítě za ruku. Dřevořezba je dále zdobena postavou držící tác u nohou Panny Marie dvě řezby hlaviček andělů, koruny jsou kovové apliky, inkarnáty a křížek na stuze snad z kosti. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo. Ulomená ručička je součástí prodeje.
Materiál: dřevo/kov/kost, datace: přelom 18. a 19. stol.
Výška: 37 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč