38. V horách
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1941
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.11.2021 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč