29. Krajina na jihu
Autor: Bertil Sjöberg
(1914 Švédsko - 1999 Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1992
Šířka: 67 cm, výška: 53 cm, rámování: 72 x 87 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč