16. Divoké květy

Autor: William F. Hardy
(1877 - 1933)

signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, s poznámkou majitele o roku nákupu. Rámováno ve zdobném zlaceném rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 26 x 23 cm

Konec dražby: 14.03.2023 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč