78. Krajina
Autor: Jan Řepka
(1924 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, lištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 79 cm, výška: 82 cm, rámování: 86 x 101 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč