1. Samota v horách
Autor: Eduard Böhm
(1830 - 1890 Vídeň, Rakousko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 80 x 110 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.11.2022 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč