Moře - XL Formát

Autor: Rudolf "Rezsoe" Kárpáty
(1857 Spišská Nová Ves, Slovensko - 1917 Budapešť, Maďarsko)

signováno vpravo dole, neurčený autor, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 116 cm, výška: 67 cm, rámování: 76 x 123,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč