107. Porovnání

Autor: Jean-François Janinet
(1752 - 1814 Francie)

datováno a signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno v kovovém tepaném empírovém rámu
Technika: lept, datace: 1786
Šířka: 28,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 56 x 42 cm

Konec dražby: 10.11.2022 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč