Horská krajina

Autor: Eugen Ström
( )

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42 cm, výška: 47 cm, rámování: 66 x 60 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč