68. Červánky
Autor: Otto Hansén
(1939 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 32 x 37 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč