Večer

Autor: František Dvořák
(1925 Rovečné - 2002 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 52 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč