7. Večer
Autor: František Dvořák
(1925 Rovečné - 2002 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 52 cm
Konec dražby: 06.10.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč