Krajina s postavami

Autor: David Teniers
(1610 - 1690 Flandern, Belgie)

Přisouzeno autorovi, signováno vlevo dole monogramem, na reversu štítky z francouzského aukčního prodeje z roku 1960, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 37,5 x 46
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč