15. Krajina
Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)
připsáno autorovi, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 37,5 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč