15. Krajina

Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)

připsáno autorovi, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 37,5 cm

Konec dražby: 26.11.2019 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč