Krajina

Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)

připsáno autorovi, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 37,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč