211. Akty
Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno a zasklenu. Oděrky na rámu.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 25 cm, rámování: 44 x 57 cm
Konec dražby: 10.04.2018 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč