Banány na talíři

Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 26 cm, rámování: pošk. 37 x 42 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč