Odpočinek u cesty

Autor: Herman Lindqvist
(1868 - 1923 Švédsko)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1898
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 64 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 700 Kč