Děti na cestě

Autor: Adam Barland
(1843 - 1916 Velká Británie)

signováno vpravo dole, na rámu jméno autora a datace, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1871
Šířka: 53 cm, výška: 30 cm, rámování: 54 x 77 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 700 Kč