136. Stromořadí
Autor: H. Jimenez
signováno vlevo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč