Senoseč

Autor: W. Theodor

signováno vlevo dole, na rámu štítek se jménem autora, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 37 cm, rámování: 62 x 83 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč