Dvojice

Autor: Julius Horn
(1900 - ?)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 60 cm, výška: 81 cm, rámování: 97 x 75 cm

Konec dražby: 08.02.2022 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč