74. Dvojice
Autor: Julius Horn
(1900 - ?)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 60 cm, výška: 81 cm, rámování: 97 x 75 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč