387. Kytice
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1964
Šířka: 27,5 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.07.2019 18:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč