113. Zátiší s růžemi a konvičkou
Autor: Alena Dostálová
(1932 Praha - 2011 Praha)
Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 68 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč