V krajině s bystřinou

Autor: L. Richards

jméno autora na rámu, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 75 x 100 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč