8. Na rybím trhu
Autor: Oskar Koch
(1886 - 1914)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 54 cm, rámování: 67 x 93 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč