152. Stvořidla na Sázavě
Autor: Vojtěch Lepeška
(1858 Častrov - 1927 Písek)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 43 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč