181. Lesní potůček

Autor: Jan Rafael Schuster
(1888 Březnice - 1981 České Budějovice)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1939
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 66 cm

Konec dražby: 10.04.2018 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč