Statek s kaštanem

Autor: Becker Gertrud

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 59 cm, rámování: 70 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.06.2024 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč